W piękny grudniowy poniedziałek grupa skowronków miała zaszczyt gościć pana leśniczego i panią ubraną w strój łowiecki .Pan Jacek i Pani Ewelina zorganizowali dla naszych pociech wiele atrakcji.

Przywieźli ze sobą tablicę edukacyjną , na której dzieci mogły usłyszeć i odgadnąć jakie odgłosy wydają niektóre zwierzęta leśne :jeleń, wilk, dzik, ryś, cietrzew. Dzieci mogły poznać i dotknąć odciski łap zwierząt –odbijały je na piasku -trzeba dodać ,że było to trudne zadanie .Pan leśniczy dużo opowiadał o życiu w lesie zwierząt, o tym jak trzeba chronić las ,zagrał nam też na rogu myśliwskim, a pani Ewelina opowiadała o swoim stroju galowym. Następnie dzieci oglądały filmik przygotowany na tą okazję .Na zakończenie   naszego spotkania dzieci otrzymały książeczki do kolorowania „Od nasionka do drzewa” oraz kolorowanki o lesie .To było bardzo ciekawe spotkanie. Muszę dodać, że Pani Ewelina i Pan Jacek są rodzicami Ksawerego z grupy skowronków.Za poświęcony czas Skowronki wraz z wychowawczyniami bardzo dziękują. Zapraszamy chętnych rodziców do kolejnych prezentacji.