Zapraszamy na pierwsze zebranie organizacyjne w nowym roku szkolnym 2016/2017. Zaczynamy o godz.16.30 we wtorek- 6 września. W pierwszej, króciutkiej części instruktorzy przedstawią swoją ofertę zajęć dodatkowych (w których dzieci mogą uczestniczyć tylko po zadeklarowanym zakończeniu przebywania w przedszkolu, obowiązują zasady takie jak w dwóch ostatnich latach szkolnych), kolejną częścią będzie spotkanie z psychologiem , panią Joanną Sikorą, kolejną spotkanie z dyrektorem i nauczycielami. Planujemy, że spotkanie będzie dość długie, stąd prośba, aby w miarę możliwości, dla komfortu Państwa i Państwa dzieci, zadbać o odbiór dziecka przez innego członka rodziny. Już teraz prosimy o deklarację pracy w „trójkach grupowych” i w Radzie Rodziców Przedszkola nr 121. Oczywiście wszystkich chętnych, a mamy nadzieję ,że będzie ich wielu.