Już od roku proponujemy dzieciom czwartkowe samodzielne wykonywanie kanapki wg wzoru.
Na każdym stoliku, podczas śniadania, dzieci mają dostępne wydrukowane wzory „kanapki dnia”. Pani intendent zamawia potrzebne produkty, panie pracujące w kuchni ( pani Sylwia, Kasia i Danusia) przygotowują, kroją, przycinają, wycinają… poszczególne elementy kompozycji kanapkowej. A potem dzieci samodzielnie układają na chlebku warzywa, wędlinkę… Układaliśmy myszkę, biedronkę, zajączka… Ciekawe co będziemy układać w następny czwartek? Dzieci i Rodzice mogą to sprawdzić na dedykowanej mini – tablicy w holu wejściowym. Możecie Państwo ,podobną ułożyć w ramach wieczornych zabaw w domu, wszak trening czyni mistrza!
Samodzielnie przygotowana kanapeczka smakuje najlepiej 🙂
I jest bardzo zdrowa!