Wizyta św. Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których oczywiście króluje św. Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa…efekty zawsze możemy podziwiać na naszych tablicach.
W tym roku św. Mikołaj przybył do nas 8 grudnia. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwali Mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Przysłał dwóch pomocników- Jarka i Marka, którzy przy muzyce bawili się razem z dziećmi, czekając na gościa.
Nadeszła wreszcie ta chwila…. Mikołaj wchodzi, tłum dzieci biegnie do Niego i wita się z nim
Św. Mikołaj zaczął wręczać prezenty, na które tak dzieci czekały. Najpierw prezenty zaczął wręczać dzieciom z grupy Wróbelków, którzy pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu. A później prezenty dostały dzieci z pozostałych grup: Sikorki, Kaczuszki, Jaskółki, Skowronki i Sówki.
Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Możemy to zobaczyć przeglądając zdjęcia na naszej stronie. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na Niego jeszcze inne dzieci . Zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą św. Mikołaja i pomachają mu na pożegnanie.
Św. Mikołaj dziękuje wszystkim pomocnikom , którzy przyczynili się do tego ,aby ten dzień był tak niezapomniany i wesoły.