Jasełkowe spotkanie.

Coroczną tradycją w naszym przedszkolu jest wspólne oglądanie i przeżywanie przedstawienia jasełkowego przygotowanego przez dzieci z najstarszej grupy.

Niezależnie od tego czy przeżywanie  Świąt Bożego Narodzenia ma dla nas wymiar  religijny czy jest to tylko kultywowanie wielowiekowej tradycji  w tym czasie budzą się w nas uczucia najszczersze , najpiękniejsze., odkrywamy nieraz ukryte głęboko pokłady dobroci. Dajemy się ponieść wtedy magii  świąt i wspaniałym wspomnieniom z dzieciństwa. To jeden z najpiękniejszych okresów w roku.

W tym roku w świąteczny nastrój wprowadziła nas grupa sówek , która przygotowała dla wszystkich montaż słowno- muzyczny , gdzie aniołowie , królowie , pastuszkowie Maryja i Józef to główni bohaterowie.

Na scenie zrobiło się magicznie , biało i świątecznie.

Wszyscy widzowie i mali i duzi byli pod ogromnym wrażenie kunsztu wokalno aktorskiego naszych przedszkolaków.

Ogromne brawa i podziękowania  należą się wszystkim , zarówno małym aktorom jaki i  Paniom Natalii, Asi i Paulinie.