Zmiany w opłatach dla dzieci 6-7 letnich od 1.01.2017
UWAGA RODZICE DZIECI 6 i 7 LETNICH!

W związku z Ustawą z dnia 1.12.2016 o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego i niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2016, poz.1985) od dnia 1 stycznia 2017 nie pobiera się opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego od rodziców dzieci, które ukończyły 6 lat.

Zmiana dotyczy tylko dzieci urodzonych
w latach 2010 i 2011(czyli nasze grupy: „Sówki” , „Skowronki” i „Jaskółki”) pozostałe roczniki pozostają bez zmian

Od rodziców dzieci urodzonych w roku 2011 zaprzestaniemy pobierania opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego w następnym dniu po dniu urodzin dziecka.

przykład: Państwa dziecko urodziło się 3 stycznia 2011, wobec powyższego od dnia 4 stycznia 2017 nie będą ponosić Państwo opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego,
drugi przykład: dziecko urodziło się 15 listopada 2011, opłat za pobyt dziecka w przedszkolu nie będziemy pobierać od 16 listopada (mimo, że dziecko będzie faktycznie już od „zerówce”).
Dzieci urodzone w roku 2010, czyli cała grupa „Sówek” od 1 stycznia płacić będzie tylko za wyżywienie.

Stawka żywieniowa nie ulega zmianie i wynosi w dalszym ciągu 7,40 zł za każdy dzień korzystania z wyżywienia (3 posiłki).

W związku ze zmianą, zaistniała konieczność podpisania przez Państwa aneksów do łączących nas „Umów o świadczenie usług.”

Aneksy zostały przygotowane dla Państwa w 2 egzemplarzach.
Można je odbierać u nauczycieli w grupach: „Sówek”, „Jaskółek” i „Skowronków”

Prosimy o uzupełnienie danych osobowych (imię i nazwisko jednego z rodziców) w aneksach oraz podpisanie obu egzemplarzy i przekazanie ich dyrektorowi placówki.