Wrocławskie krasnale inspiracją
W ostatnim dniu lutego nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć pierwszą część przygód wrocławskiego Krasnala Pomagajka.
Spektakl przygotowany został przez aktorów z Wrocławskiego Teatru Młodych pt. „Pomagajek, czyli historia z brodą”. W sztuce tej pokazano w zabawny sposób, pełen humoru i wartkiej akcji, stany tj. miłość, lęk, jak też,to że w każdym można znaleźć dobro i wrażliwość.
Dzieci z wielką radością obejrzały przedstawienie, które w zamyśle miało ważne przesłanie, niesienia pomocy innym.
Aktorzy swoją wspaniałą grą w połączeniu z kostiumami, na tle barwnej dekoracji wprowadzili małych widzów w świat krasnoludków. Każda buzia oglądała przedstawienie w dużym skupieniu i zainteresowaniu.
I tak w prostej formie dzieci otrzymały ważne treści edukacyjne i sporą dawkę niezapomnianych wrażeń. Czekamy na dalsze przygody Krasnala Pomagajka.