Potyczki matematyczne „sówek”

15 marca 2017r dzieci z grupy Sówek: Oskar, Kuba, Ala i Lila reprezentowały nasze przedszkole na konkursie „Potyczki matematyczne” organizowanym przez Przedszkole nr 146. Podczas konkursu trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą matematyczną, ale także umiejętnością współpracy w grupie. Tegoroczny IX już konkurs związany był ze zbliżającymi się Igrzyskami The World Games 2017. Dzieci rozwiązywały zadania z zakresu umiejętności przeliczania, klasyfikowania elementów, orientacji przestrzennej. Nasza drużyna radziła sobie doskonale i zajęła II miejsce :)W potyczkach uczestniczyło około 20 drużyn, stąd radość nasza jest ogromna. Gratulujemy naszym reprezentantom, paniom nauczycielkom pracującym w grupie „Sówek” i oczywiście Rodzicom naszych nagrodzonych.