NINIEJSZYM OGŁASZAMY, iż…XIV RYMOWANKI WROCŁAWSKIE W NASZYM „ZIELONYM PRZEDSZKOLU”… uważamy za zamknięte! Za nami dwa dni pełne emocji i fantastycznej zabawy!
W dniach 14-15 marca 2017 roku gościliśmy w naszej placówce dziecięce drużyny śmiałków z wrocławskich przedszkoli, które wspólnie z nami chciały wesoło pobawić się, poopowiadać i porymować o Wrocławiu oraz zwiedzić nasze piękne miasto koleją…W tym roku startowaliśmy z wrocławskiego Dworca Głównego…( oczywiście na niby )
Rymy same się składały, dzieci słowa dobierały, wesoła zabawa wiodła prym, a wszyscy szczęśliwi byli w tym! Krasnale skakały, śpiewały oraz tańczyły; nastrój imprezy był czarodziejski i miły; chlapały fontanny, śmiały się panny…a wszystko jest sfotografowane i na pamiątkę nagrane!
Dziękujemy przedszkolakom oraz ich nauczycielkom, również rodzicom zaangażowanym w imprezę za udział i piękne przygotowanie dzieci do występów, za uśmiech, ciepłe słowo i towarzystwo! Zapraszamy za rok…