22 marca w dwóch grupach we „Wróbelkach” i „Skowronkach” odbyły się zajęcia otwarte dla nauczycieli pracujących w przedszkolach zrzeszonych wokół Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej (MPPL). Zajęcia mają na celu pokazanie naszych sposobów na ćwiczenia logopedyczne, warsztatu nauczycieli oraz umiejętności naszych przedszkolaków. Pani Małgosia z grupy „Wróbelków” oraz pani Alinka z grupy „Skowronków” przygotowały wiele atrakcji dla swoich podopiecznych, którym ćwiczenia przypadły do gustu.Dzieci kontynuowały zabawy jeszcze długo po zakończeniu zajęć. Pani Alinka przygotowała zajęcia o kosmosie a pani Małgosia o wiośnie na łące. Nauczycielki usłyszały wiele pochwał i gratulacji za twórcze propozycje i bardzo dobre prowadzenie grupy. Nasze przedszkolaki spisały się na medal, wszyscy dobrze się bawili:)