Dzieci z grupy „Skowronków” Emilia, Jagoda , Matylda, Alicja oraz Nika reprezentowały nasze przedszkole w                „ Przeglądzie wiersza, bajki oraz etiudy logopedycznej” organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej, który jako przedszkole , realizujemy.
Pojechaliśmy tramwajem do Młodzieżowego Domu Kultury, znajdującego się przy ul. Dubois 5 we Wrocławiu.
Pomimo tego, że niektóre dziewczynki nam się pochorowały i w ostatniej chwili musieliśmy zmienić skład występujących artystów😊 zespół dał z siebie wszystko i przygotowana wcześniej etiuda „O żabce, która mamy nie słuchała” została przyjęta z dużym entuzjazmem publiczności.
Na scenie, również rewelacyjnie, wystąpiła Ola z grupy „Jaskółek”, recytując wiersz Danuty Wawiłow „Człowiek ze złotym parasolem”.
Przegląd zakończył się wręczeniem dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom, a także zasłużonym poczęstunkiem, który bardzo dzieciom smakował.
Wszystkim dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie!!!