W ramach miejskiego Programu Profilaktyki logopedycznej , w którym uczestniczymy już drugi rok w naszej placówce odbyło się podsumowanie projektu „ Zdrowo jem , ładnie mówię”
Logopeda pani Joanny Bergier , logopeda z przedszkola współpracującego w realizacji projektu pani Katarzyna Wojtyszyk Stachowska oraz nauczycielki z Przedszkola 121 i 18 opracowały projekt „ Zdrowo jem i ładnie mówię”
Projekt składał się z kilku etapów i obejmował rok szkolny 2016/2017. Zaproponowaliśmy dzieciom i rodzicom konkurs plastyczny „Zdrowie na talerzu”, którego efekty mogliśmy podziwiać. Odbył się również przegląd wiersza „Bliżej zdrowia” i zabawy sportowe na naszym podwórku.

Na zakończenie i podsumowanie projektu zostali zaproszeni goście Pani Magdalena Paszkiewicz , pani Lidia Walczak -Iżycka i nauczycielki wrocławskich przedszkoli działających w programie MPPL, wszyscy obejrzeli zajęcie z przedszkolakami , podziwiali wystawę plastyczną oraz instrumenty zrobione wspólnie z rodzicami w ramach projektu , a na zakończenie na naszym przedszkolnym patio udali się na zdrowy poczęstunek.
Dzięki wszystkim naszym staraniom i efektywnym działaniom certyfikacja placówki odbędzie się na początku roku szkolnego 2017/2018.
Jest nam miło kiedy nas chwalą:)