Przedszkole to niesamowity, bardzo ciekawy, czas w życiu dziecka i nie trzeba tego tłumaczyć nikomu (chyba!).
Dzieci spędzają z nami jakieś trzy lata – czasem więcej, czasem mniej, co na dany moment stanowi to niemalże połowę ich życia. Koniec edukacji przedszkolnej dzieci to ważny moment ,także, dla rodziców, nauczycieli.
Stąd też w naszym przedszkolu ten moment jest celebrowany w sposób szczególny i nadzwyczaj uroczysty.
Tak też było i w tym roku nasze „Sówki” już dorosły i przyszła pora na pożegnanie.
O oprawę artystyczna zadbały Pani Asia I Paulina , dzieci w przedstawieniu zaprezentowały swoje wymarzone zawody . Była więc policjant , pisarka , baletnica aktorka i wiele innych . Och oby te wszystkie Wasze marzenia się spełniły , tego Wam życzymy z całego serca.
Wręczenia dyplomów i upominków dokonała Pani Dyrektor , więc był to tez czas na wesołe wspomnienia kiedy jeszcze byliście w grupie wróbelków.
Były pożegnania i obietnice , że nas będziecie odwiedzać, trzymamy Was za słowo.
Przed Wami podróż , która nazywa się Szkoła , wspaniałych przygód Wam życzymy i ogromnej radości z odkrywania nieznanego. Powodzenia