Wszystkich Rodziców, z którymi się rozstajemy  prosimy o zwrot KART PRZEDSZKOLAKA. Karty są własnością przedszkola i zostały Państwu udostępnione na czas uczęszczania Państwa dziecka do naszego przedszkola.
Dla rodziców, którzy korzystają z przedszkola w sierpniu:
W ostatnim dniu, po rannym odbiciu przybycia dziecka do przedszkola należy zwrócić WSZYSTKIE karty dyrektorowi placówki lub pani intendent.
Dla rodziców, którzy już się pożegnali, ale nie oddali kart: prosimy o zwrot do dnia 22 sierpnia
Wszystkie karty –tzn. karty używane przez upoważnione przez Państwa osoby do odbioru dziecka ( opiekunki, ciocie, babcie, dziadków , dorosłe rodzeństwo itd.)
Ilość pobranych przez Państwa kart widnieje w systemie i tyle należy nam zwrócić
Karty będą przydzielane „nowym” Rodzicom, którzy od września 2017r. rozpoczną z nami współpracę. Prosimy sprawę potraktować poważnie:)