„Bajki z Zielonego Przedszkola”
                Na początku listopada 2017 roku w ramach projektu „Cały Wrocław czyta” w naszym przedszkolu została zorganizowana akcja „Piszę ja, rysujesz ty, a czytamy wszyscy my!” w ramach której poprosiliśmy rodziców i dzieci o wspólne stworzenie bajek  (rodzice mieli napisać bajkę dla swojego dziecka, a ich pociechy ją zilustrować) i przyniesienie ich do naszej placówki.
 Efekt akcji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, aż 23 rodziny podzieliły się z nami swoimi pięknymi bajkami.  Chcąc uroczyście podziękować wszystkim uczestnikom akcji, 22 listopada 2017 roku zorganizowaliśmy wspólne czytanie bajek przy kawie i ciastku,  połączone z rozdaniem dyplomów i nagród.
Z rezultatatami akcji – wszystkimi pięknymi bajkami, można zapoznać się pod adresem
 do czego wszystkich bardzo zachęcamy!