Szkoła za progiem już czeka. Niedługo będzie wiosna , a po wiośnie przyjdzie LATO ,które też minie… Gdy to  nastanie  MY SÓWKI  pożegnamy się z naszym przedszkolem. Wyruszymy w nowe…do nowej szkoły ,do nowego otoczenia,do nowej pani, do nowych kolegów,do Wielkiego Nowego ,które teraz nas trochę przeraża ale i fascynuje.Dlatego z wielkim zainteresowaniem przyjęliśmy zaproszenie od Grona pedagogicznego i uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 przy ulicy Krajewskiego do udziału w Dniach Otwartych w dniu 9 marca .
Przywitali nas uczniowie tej szkoły z sympatyczną panią Agnieszką nauczycielką klas 1-3 .Wszyscy razem zwiedzaliśmy ten olbrzymi budynek zaglądając do świetlicy,biblioteki,gdzie czekał na nas Reksiu i dużo kolorowych książek,sali gimnastycznej nawet do jadalni/pachniało rybką/ .Pani Agnieszce tak spodobała się nasza grupa, że w nagrodę zaprowadziła nas do swojej klasy,gdzie pokazała magiczną tablicę,na której można pisać kolorowe litery i cyfry,malować ,uczyć się nutek, i rozrysować pozycje napastników, i strzelców następców Lewandowskiego,można również korzystać na bieżąco z internetu. .Istne czary -mary na dużym ekranie. Wooo !
Nasza wycieczka zakończyła się na sali muzycznej .Uczniowie klas muzycznych przygotowali koncert zatytułowany „Barwy dźwięków”. Dzieci pokazały nam, że można zagrać na bum-rurkach i to jak!
Wielu z nas na pewno powita progi tej szkoły we wrześniu a reszta kolegów musi czekać na kolejne wizyty w SP nr 91 i SP nr 66. Ciekawe czy tam też jest tak kolorowo?