Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. Przychodzi, a raczej kica ze słodkościami dla dzieci.
W czwartek 29 marca dzieci z niecierpliwością wypatrywały zajączka od rana. Wszyscy martwili się czy dotrze do nas, bo mimo wiosny na dworze było ciągle zimno i pochmurno. Zajączek jednak nie przeraził się złej pogody i bez problemu odnalazł drogę do naszego przedszkola. Obiegł przedszkole dookoła, postukał w okna wszystkich grup, pozdrowił dzieci, a koszyki z wielkanocnymi niespodziankami ukrył na terenie ogrodu. Przedszkolaki wyszły do ogrodu w poszukiwaniu niespodzianek. Pełne radości, z roześmianymi buziami biegały po ogrodzie zaglądając pod krzewy i drzewka. Udało się! Koszyki z czekoladowymi jajeczkami niespodziankami odnalazły wszystkie grupy.
Dziękujemy zajączku! Czekamy na Ciebie za rok!