W tym roku przegląd odbył się ponownie w Domu Kultury przy ul. Dubois. Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w 3 kategoriach.
W kategorii wiersz , wystąpili: Filip i Tymek z grupy „Sówek” z wierszem „Stefek Burczymucha” Marii Konopnickiej. W kategorii etiuda logopedyczna, wystąpili: Kuba, Igor i Cezary z grupy „Skowronków” ze scenką teatralną „Gru” zainspirowaną wierszem Agnieszki Frączek pod tym samym tytułem . W kategorii bajka Weronika oraz Augustyn zrobili piękne ilustracje do bajki logopedycznej napisanej przez naszą panią logopedę – Joannę Bergier . Podczas przeglądu dzieci obserwowały nawzajem swoje występy, oglądały wystawę bajek i ilustracji do nich i skorzystały ze zdrowego poczęstunku.
Wszyscy uczestnicy poradzili sobie z występami doskonale wykazując się wielkim talentem. Za swoją ciężką pracę i zaangażowanie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy im jeszcze raz i życzymy kolejnych sukcesów!