Kolejny już raz nasze przedszkole wzięło udział w kiermaszu ” Przepis na zdrowie” , którego organizatorem jest Przedszkole nr 56 ” Niezapominajka”. Ideą kiermaszu jest promowanie nowego spojrzenia na zdrowe odżywianie we wrocławskich przedszkolach. Spotykają się szefowie kuchni i intendenci wrocławskich przedszkoli , dzielą się przepisami i dobrymi praktykami.
W tym roku nasza Pani Sylwia i Pani Marzenka przygotowały ” Quiche z porem , ziarnami słonecznika i papryką” oraz „Pieczeń drobiową z jarmużem i jajkiem”.
Panie zadbały o estetyczną prezentację naszych propozycji kulinarnych dla przedszkolaków , które zrobiły prawdziwa furorę wśród zebranych , wszystkim bardzo smakowały nasze propozycje , a przepisy rozeszły się wśród zebranych bardzo szybko.
Panie przywiozły również ze sobą garść nowych propozycji potraw , które zapewne zaserwują naszym przedszkolakom w najbliższym czasie.