W dniu 24.04.2018r. dzieci z naszego Przedszkola 121, z grupy Kaczuszek, Sówek i Skowronków uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. ,,Karolcia”, które odbyło się w Kinie Nowe Horyzonty. Przedstawienie grane było przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem i skupieniem oglądały przedstawienie .
Karolcia to powieść o przygodach małej dziewczynki, która staje się posiadaczką magicznego koralika, koloru niebieskiego spełniającego marzenia. Dzięki niemu Karolcia wraz ze swoim nowym kolegą Piotrem, przeżywa wiele ciekawych i zabawnych przygód.
Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało, przedszkolaki stwierdziły że: można być szczęśliwym, spełniając swoje życzenia. Jednak o wiele więcej radości i prawdziwego szczęścia sprawia spełnienie marzeń otaczających nas ludzi.
Patrząc na twarze dzieci można było stwierdzić z pewnością że każdy przedszkolak marzy o tym, aby mieć w posiadaniu takiego koralika, który spełnia życzenia.
Wycieczka do kina była udana, dzieci były zadowolone a więc była kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły nasze przedszkolaki.