23. maja 2018r. dzieci z grupy „Skowronków” wzięły udział w „Rajdzie Smoka Strachoty” realizowanym w ramach Przedszkolnej Nagrody Wrocławia. Rajd odbył się w Parku Szczytnickim przy Hali Stulecia. Uczestniczyło w nim wiele wrocławskich przedszkoli, a głównym celem było zintegrowanie społeczności przedszkolnej oraz rozbudzanie u dzieci zamiłowania do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Do pokonania było pięć stacji konkursowych, za których wykonanie dzieci otrzymywały symboliczne pieczątki. Nasze przedszkolaki dzielnie stawiły czoła wszystkim zadaniom, nierzadko trudnym i bawiły się przy tym znakomicie. Za pomyślne ukończenie rajdu, dzieci otrzymały słodki poczęstunek i drobne nagrody, a przedszkole zostało nagrodzone pamiątkowym dyplomem.