Od 18 do 22.06 dzieci z grupy Skowronków i Sówek przebywały na Zielonym Przedszkolu w Miłkowie koło Karpacza. Wyjazd organizowany przez firmę Happy Time był bardzo atrakcyjny. Już pierwszego dnia, po zakwaterowaniu i pysznym obiedzie przedszkolaki wybrały się do Cyrklandu czyli Młodzieżowego Teatru Cyrkowego gdzie podziwiały program akrobatyczny „FLY” oraz same próbowały chodzić po linie i zgłębiać cyrkowe sztuczki wraz z artystami.
Przedszkolaki wybrały się również na spacer po Karpaczu. Odwiedziły również GOPR gdzie panowie ratownicy opowiedzieli im o swojej pracy oraz zaprezentowali sprzęt i pojazdy wykorzystywane podczas akcji ratowniczych.
W nielicznych wolnych chwilach chłopcy rozgrywali mecze, a dziewczynki bawiły się w ogrodzie gdzie do dyspozycji był plac zabaw i duża górka idealna do turlania i zbiegania 🙂
Podczas całego pobytu dopisywała piękna pogoda, a o zadowolenie dzieci dbali gościnni gospodarze i wspaniali instruktorzy.
Zadowolone i stęsknione przedszkolaki wróciły do Wrocławia z fantastycznymi wspomnieniami, medalami i pamiątkami w postaci własnoręcznie wykonanych obrazków i worków-plecaków.