W maju, w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość na którą zostali zaproszeni rodzice, był to Dzień Mamy i Taty. Występy dzieci zostały podzielone na dwa dni. W jednym dniu zaprezentowały się grupy: wróbelków, jaskółek i skowronków a drugiego dnia grupy: sikorek, sówek i kaczuszek. Przedszkolaki podczas występu miały okazję pokazać swoim rodzicom spektakl „Od inspiracji do kreacji z hasłem przewodnim „Kolory”, podczas którego zamienione w krasnoludki malowały Wrocław na różne kolory, tańczyły a także świętnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również piosenek i wierszy a także pięknych upominków, którymi dzieci obdarowały swoich rodziców po występach.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.
Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!