dav

Listopad to miesiąc, w którym „maluszki” w każdym niemal przedszkolu uczestniczą w ceremonii Pasowania na przedszkolaka. Tak było również i w naszym przedszkolu. W grupach Wróbelków i Sikorek uroczystości z tym związane odbyły się w dniach 21 i 23 listopada. W poprzedzającym te dni okresie wymienione już „ptaszki” pilnie ćwiczyły wspólne śpiewanie (równo, głośno, wyraźnie), recytowanie (oczywiście z mikrofonem w dłoni) oraz taniec – nie solo, czyli jak mi się podoba, ale w parach, tak jak pani „kazała”.
Egzamin został zdany na ocenę celującą, co poświadczyła skala głośności oklaskujących dzieciaki rodziców i cenzorów.
Ostatecznie wszystkie Wróbelki i zaprzyjaźnione Sikorki zostały mianowane Przedszkolakami Przedszkola nr 121 „Zielonego Przedszkola”. A to dopiero początek długiej drogi do tytułu absolwenta tego przedszkola.