Przygotowując się do świąt zaprosiliśmy do przedszkola rodziców wraz z dziećmi na warsztaty bożonarodzeniowe prowadzone przez panie: Iwonę Finke, Wiolettę Surowiecką i Alinę Zmitrowicz – Kulę.

Gdy za oknem było już ciemno w naszym przedszkolu nastała magiczna atmosfera świąt. Przy dźwiękach kolęd, dzieci wraz ze swoimi rodzicami wykonywały różnorakie ozdoby świąteczne: reniferki z patyczków do lodów i włóczek, aniołki i inne cuda z ciasta solnego, przepiękne baletnice z papieru oraz – hit tegorocznych warsztatów – stroiki  świąteczne – z pachnących świerkowych gałązek i kolorowych dodatków.

Wspólna praca sprawiła nam wszystkim dużo radości i uśmiechu oraz była okazją do odpoczynku od przedświątecznych domowych obowiązków.

Mamy nadzieje, że przygotowane dekoracje przyozdobią świąteczne stoły i dostarczą całym rodzinom dużo radości.