Mężczyzna ubrany na czarno z gitarą w ręku

Pomimo pandemii i trudności związanych z zapraszaniem gości do przedszkola , nie rezygnujemy z tego co dobre , ciekawe i twórcze.

W naszym przedszkolu w dalszym ciągu kontynuujemy współpracę z Agencją Artystyczną Aliny Zwoźniak i organizujemy dla naszych przedszkolaków „ spotkania z muzyką”.

Oczywiście wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi GIS.

W czasie dotychczasowych spotkań odbyły się prezentacje instrumentów na żywo, koncert muzyczny, śpiewanie i inscenizacje piosenek, animacje i zabawy integracyjno-ruchowe,

Gośćmi biorącymi udział w koncertach byli  artyści Opery, Narodowego Forum Muzyki, teatrów muzycznych, studenci Akademii Muzycznej, muzycy wrocławskich orkiestr oraz nauczyciele szkół muzycznych Dolnego Śląska.

W tym roku szkolnym dzieci na żywo poznały obój, flet i gitarę.

Bardzo zależy nam na tym aby nasze dzieciaki w jak najmniejszym stopniu odczuły ograniczenia związane z pandemią , robimy wszystko aby czas spędzony w przedszkolu był dla naszych przedszkolaków czasem zabawy, nauki i radości i twórczych spotkań