Zgodnie z naszą przedszkolną tradycją najstarsza grupa „Sówki” przygotowała przedstawienie świąteczne, bożonarodzeniowe. Przygotowania trwały długo, ale zawsze dzieciom podczas prób towarzyszyła radość z poznawania tradycji, zwyczajów świątecznych. Uczyły się pastorałek , kolęd i świątecznych piosenek. Pani Kasia i pani Wiola przygotowały scenariusz, dużo rozmawiały z dziećmi aby zrozumiały na czym polega przedstawienie, scena, emocje, odbiór oglądających. Świadome swoich ról chętnie ćwiczyły i skoncentrowane pięknie je odegrały. Święty Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie, trzej królowie stworzyli spektakl, który  długo będą wspominać. Nam, oglądającym na żywo dostarczył wielu wzruszeń. Trochę smutno, że rodzice naszych wspaniałych aktorów nie mogli obejrzeć przedstawienia na żywo, byliby dumni i na pewno wzruszeniom nie byłoby końca. Udostępniamy Państwu link do nagrania, które pokaże ogrom włożonej pracy i atmosferę przedstawienia Jasełkowego. Miłego oglądania.    Jasełka grupy Sówek