We wtorek 1 marca w naszym przedszkolu było bardzo kreatywnie, odbyły się warsztaty dostosowane do wieku przedszkolaków i zgodne z podstawa programową. Każda z grup wzięła w nich  udział . Zaprosiłyśmy instruktorki z Edukacji Kreatywnej ( z Centrum Inicjatyw Wszelakich)  i  dzieci samodzielnie ozdobiły plecakoworki elementami z filcu. Na początku warsztatów , z wykorzystaniem zaproponowanych wzorów  ułożyły to, co chcą na nim mieć:   rakietę, kwiatka, domek itp. a następnie przykleiły to na woreczki. Pracowała wyobraźnia, pracowały rączki. Przyklejanie kolorowych figur geometrycznych okazało się nie tak łatwym zadaniem jak wydawało się na początku.  W tak piękne worki nasze przedszkolaki dostaną zapakowane prezenty na Dzień Dziecka. Takie indywidualne, ozdobione samodzielnie worki będą dzieciom długo służyły.