W dniu 25 lutego 2022 roku do naszego przedszkola  zawitało Kino Sferyczne.

Wszyscy z ciekawością obserwowaliśmy przygotowania do wyświetlania filmów. Ciekawostką wielką było, kiedy w sali rekreacyjnej naszego przedszkola powstał ogromny balon, do którego dzieci miały wejść.

Jest to wielka kopuła, do której przedszkolaki wchodziły wraz ze swymi Paniami, aby zanurzyć się w świat bajkowy …. pod kątem 360 stopni.

Wszyscy którzy tego dnia byli obecni w przedszkolu zostali zaproszeni do świata pełnego tajemnic, odkrywali niepowtarzalne widoki , zobaczyli kosmos z bliska.

Pan operator poinformował dzieci jak należy zachowywać się w środku i że film będą oglądać leżąc na materacach.

Radości było co niemiara …. Sufit i ściany kapsuły stanowiły ogromny ekran, co spowodowało niesamowity efekt. Ten niezwykły seans z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Wszystko odbyło się w reżimie sanitarnym.

O wrażeniach opowiedzą dzieci same ….