Tekturowo kartonowo

W piątek odbyły się w przedszkolu warsztaty wielkoformatowe „ Tekturowo- kartonowo”

Dzieciaki malowały kartonowe kostki, z których potem można było układać postacie w różnej konfiguracji.  Każda ściana kartonu to namalowana  inna część ciała , układając kostki tworzyło się przeróżne czasami przedziwne postacie. Zabawa była wspaniała , dzieciaki malowały wałkami malarskimi , dużymi pędzlami , miejsca nie zabrakło bo nasza olbrzymia 150 metrowa sala rekreacyjna do świetne miejsce do takich działań.

Pani Katarzyna Bury  , która prowadziła te warsztaty była zachwycona kreatywnością i pomysłami naszych przedszkolaków , obiecała jeszcze drugą część tych warsztatów , ale tym razem w ogrodzie , z rodzicami jak tylko pogoda i sytuacja epidemiczna na to pozwoli.