W konkursie  ,,Ekologicznie coś z niczego” z naszego przedszkola brało udział wiele dzieci  z grup: Wróbelków, Sikorek, Skowronków, Kaczuszek i Sówek. Przedmiotem konkursu było wykonanie dowolnej pracy plastyczno – technicznej promującej selektywną zbiórkę odpadów oraz wykorzystanie surowców wtórnych (np. torebki, folie, butelki plastikowe, makulatura, kartony po napojach , zakrętki, kapsle, wytłoczki po jajkach, puszki aluminiowe itp.)

Zadanie było trudne i wymagało dużej kreatywności, należało bowiem stworzyć coś z rzeczy już nieprzydatnych – dać im drugie życie. Jury doceniło pomysłowość, oryginalność oraz zmysł artystyczny naszych przedszkolaków przyznając bardzo satysfakcjonujące nagrody i wyróżnienia i tak:

I miejsce  w konkursie zajęła: Sabina Puławska (z grupy Wróbelki)

II miejsce zajął: Szymon Krupski (z grupy Wróbelki)

Wyróżnieni: Jaś Trubiłowicz (Sówki), Hania Trubiłowicz (Wróbelki), Jaś Balcerak (Skowronki), Zuzanna Balcerak (Sówki), Jakub Kryczenkow (Sówki), Julia Kryczenkow (Sikorki), Michał Popowicz (Sówki), Wiktoria Keler (Kaczuszki), Marysia Sanocka (Sówki), Ania Ostrowska (Skowronki), Wojciech Święcki (Sikorki).

Przedszkolaki dostały dyplomy i nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.