1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka. Wesołe, umieszczone wzdłuż ścieżki prowadzącej do wejścia do przedszkola ,napompowane helem balony ( zielona żabka, owieczka, żyrafa, miś panda, słoń, jednorożec) witały wszystkie dzieci wchodzące tego dnia do przedszkola. Były lody zrobione przez nasze panie w kuchni ( kilka smaków), prezenty i zabawy na zielonym boisku przy muzyce. Bańki mydlane- giganty i takie malutkie umilały  dzieciom czas. Prezentami były – granatowe worki-plecaczki , ozdobione własnoręcznie przez każdego przedszkolaka, mini bańki i coś słodkiego. Dla 4 najmłodszych grup 7 czerwca w ramach świętowania pojawiło się na sali rekreacyjnej KINO SFERYCZNE z ciekawym filmem o życiu w oceanie.