Dnia 07.06.2022 r w godzinach porannych w naszym przedszkolu, w sali rekreacyjnej, ponownie zagościło mobilne kino sferyczne. Dzieci miały niepowtarzalną okazję obejrzeć film „Rafa koralowa” wewnątrz kopuły namiotu w technice 3D i odkryć wiele tajemnic podwodnego świata.

Pozytywne emocje, wygodna pozycja oglądania oraz nowoczesna technika  multimedialna ułatwiła dzieciom zapoznanie się z pięknym, morskim światem przyrody. Nieznany dotąd świat rafy koralowej odkrył przed dziećmi  niepowtarzalne widoki z głębin oceanu. Historia dwóch odważnych rybek i prastara legenda uświadomiły dzieciom jak bardzo nasze życie może być zależne od tego, co dzieje się wokół nas oraz jak ważne jest dbanie o przyrodę. Po seansie dzieci pełne radości, niezapomnianych wrażeń wróciły do swoich sal.