Nazywam się Busra Soker, pochodzę z Turcji. Moje rodzinne miasto to Ankara. Jestem socjologiem i nauczycielką języka angielskiego. Pracowałam dwa lata w tureckim przedszkolu. Lubię podróżować i nawiązywać nowe kontakty z ludźmi oraz odkrywać ciekawe miejsca. Przyjechałam w ramach programu Erasmus na wolontariat do Polski. Byłam już w Łodzi teraz chciałabym bliżej poznać Wrocław, polską kulturę, zwyczaje, ludzi i język polski. Moim zadaniem będzie organizowanie zabaw dla dzieci w języku angielskim, pomoc nauczycielowi w zajęciach, wycieczkach, spacerach i podczas posiłków. Myślę, że wolontariat w przedszkolu da mi dużo satysfakcji, bo lubię spędzać czas z dziećmi i zdobywać nowe doświadczenia. Będę miała przyjemność pracować w przedszkolu do końca lipca.