Październik, miesiąc wyjątkowy dla pupili domowych, bo przecież wielu z nas posiada przyjaciela psa, kota bądź też inne zwierzątko. I wiemy, że wymaga to od nas poświęcenia i oddania, ale oni naprawdę potrafią się odwdzięczyć bezinteresowną miłością. Nie wszystkie zwierzęta mają jednak tyle szczęścia i pozostają bezdomne.

Nasze przedszkole już od kilku lat organizuje w październiku zbiórkę charytatywną pod hasłem „Pokochaj kundla” wspomagającą Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Podczas niej nasze dzieci uczą się odpowiedzialności i wrażliwości nie tylko na potrzeby ludzi, ale również zwierząt. Cieszymy się, że tak wielu
z Państwa odpowiedziało na nasz apel. Udało się zgromadzić karmę dla psów i kotów, pojawiły się również zabawki, materacyki, koce, miski, smycze.

Wszystkie zgromadzone artykuły zostały przekazane potrzebującym zwierzętom i przyjęte
z ogromną wdzięcznością. Tak niewiele trzeba by pomóc, wystarczy dobre serce i szczere chęci.

A właśnie Państwo wraz z dziećmi pokazali nam, że wspólnie można zdziałać więcej, potrzebna jest duża wrażliwość i ogromne, ogromne „serducho”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcą za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dziękujemy! Zebrane dary na pewno ucieszą zwierzęce serduszka.

Pamiętajmy: „Dobro powraca”.