Powiem Wam w sekrecie ,że nasze przedszkole odwiedziły sympatyczne,uśmiechnięte,ani trochę stremowane MUMINKI  nie ,nie ,nie MINIONKI !!! A było to w dniu 30 maja 2023.Dokładnie godz.15.00.
Stacja kosmiczna NASA odnotowała ten fakt i  zezwoliła na opublikowanie tej wiadomości:
     W piękne majowe popołudnie  grupa wrobelków wystąpiła z krótkim programem artystycznym z okazji
Dnia Mamy i Taty .
Wzruszeń nie było końca ,maluszki zaśpiewały,zagrały na klawesach,posłały rodzicom milion buziaków i wręczyły piękne prezenty na pamiątkę tego pięknego święta.
Na zakończenie w sali MINIONKÓW – wróbelków czekał na gości i dzieci słodki poczęstunek.
Czy Minionki ukradły księżyc tego dowiecie się oglądając fotolerację z tej imprezy.Oj działo się !!!
                                                         Sto lat DRODZY RODZICE !!!