Szanowni Rodzice!

Miło nam zaprezentować ofertę ubezpieczenia NNW dla dzieci na rok szkolny 2023/2024 .

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty zaproponowanej przez firmę Allianz:

Płatności składki w wysokości 66 zł lub 76 zł lub 115 zł lub 147 zł należy dokonać poprzez zdalne przystąpienie do polisy i opłacenie.

Ostateczny termin przystąpienia do polisy- 29 listopada 2023r.

Jest to wygodna forma, gdyż robimy to spokojne w domu z poziomu laptopa czy komputera.

Od razu można wybrać sobie zakres dla dziecka i od razu można opłacić składkę za cały rok szkolny.

Oferta ma  4 warianty do wyboru.

Warianty różnią się zakresami, sumami ubezpieczenia oraz składkami rocznymi.

Każdy rodzic ma możliwość wyboru najkorzystniejszego rozwiązania dla swojego dziecka.

Podobnie jak w 2022, wchodzimy w link : link do wariantów

Po wejściu, system od razu przerzuca na stronę z zakresami do wyboru.

Najeżdżając kursorem na znaczek  „i” rozwija się informacja dotycząca konkretnej umowy.

Po wyborze wariantu oraz po wpisaniu danych rodzica ( „dane płacącego składkę ” )oraz danych dziecka („dane osób ubezpieczonych”), system przekieruje do bramki płatniczej celem dokonania płatności rocznej składki.

Jeśli pozostałe dzieci w danej rodzinie mają być ubezpieczone w tym samym zakresie, można je dopisywać po kolei, w zakładce „dane osób ubezpieczonych”

Po opłaceniu składki, na wskazany w umowie adres mail rodzica – przesłany zostanie imienny certyfikat/certyfikaty,  potwierdzając ochronę dziecka w polisie  NNW.

Dane kontaktowe do agenta ubezpieczeniowego:

Dorota Stanek

Dyrektor d/s Kluczowych Klientów