W piękny,gorący,kolorowy dzień 8 września,nasza” SÓWKOWO- krasnalowa” gromadka dzieci brała udział w                                                                            Festiwalu Wrocławskich Krasnali.
Miejsce spotkania, Park Staromiejski ,w tym dniu powitał nas barwnymi dekoracjami ,aranżacjami kącików krasnoludkowych ,w których chętnie pozowaliśmy do zdjęć oraz odwiedziliśmy wiele miejsc /stoisk/ gdzie można było zdobyć bezcenne gadżety,brać udział w eksperymentach.
Przy skocznej muzyce i występach artystów z pobliskiego Teatru Lalek,nasze przedszkolaki bawiły się świetnie.
Każda kolorowa drużyna  musiała wykonać zadanie:odszukać swój domek dla krasnali i pięknie go udekorować.
Nam poszło doskonale,dzieci ozdabiały ściany,podłogę,drzwi,okna,komin swoimi własnoręcznie wykonanymi malunkami przygotowanymi w przedszkolu dzień wcześniej.
Pracowały jak prawdziwe krasnale ,szybko,precyzyjnie i na całym placyku nie było tak „umorusanych „
dzieci jak z Przedszkola 121.
              Pięknie wyszło i naszym przedszkolakom bardzo się podobała wspólna praca.
Następny festiwal już za rok.
Ciekawe czy w naszym Sowim domku zamieszkały prawdziwe krasnoludki? Czy ktoś to sprawdzi?