Przez cały sierpień i  kilka dni września trwały prace na dwóch przedszkolnych  tarasach. Usunięta została stara,  nierówna i popękana nawierzchnia. Na tarasach pojawiła się bezpieczna, w kolorze ceglanym, miękka warstwa, po której przedszkolaki szybko biegają i skaczą. Jest gra w klasy, 26 kółek , na których cała grupa może wygodnie się rozsiąść i posłuchać jak ćwierkają na lipie wróble. Na drugim tarasie jest wklejona gra umożliwiająca szlifowanie liczenia i skoków obunóż. Murki na obu  tarasach z ogromną starannością zostały oczyszczone, wszystkie ubytki uzupełnione. Jeden murek cieszy nas swoim ceglanym wyglądem , drugi w pięknym, szarym kolorze  idealnie pasuje do elewacji budynku przedszkola. Przedszkolaki chętnie z obu nowych tarasów korzystają,  małe upadki nie kończą się zadrapaniem, co cieszy nas wszystkich.