Każdego roku nasze przedszkole obchodzi Międzynarodowy Dzień Kropki (15.09).  W tym roku również  miało to miejsce. 16.wrzesnia  wszystkie grupy z naszego przedszkola mogły zanurzyć się w kropkowy świat. Wspólnie obejrzeliśmy krótką animację czym może stać się kropka. Następnie każda grupa odwiedziła wszystkie przedszkolne sale, aby rozwiązać zakropkowane zadania.

Każde dziecko pracowało samodzielnie lub w grupach, do wykonania były m.in. jesienne kropkowe drzewo przy użyciu kółek z kartek oraz guzików ,  plakat z okazji obchodzonego święta Dzieciaki musiały sprostać nowinkom technologicznym i rozwiązać   zadania  multimedialne. Największym zainteresowaniem, które sprawiało ogromną radość były kropkowe zabawy z chustą klanza.