Szanowni Państwo!

Zespół Szkolno -Przedszkolny we Wleniu, do którego uczęszcza do klasy II,  Nil K. a który chodził do naszego przedszkola przez 4 lata ma jeszcze do tej pory zalane pomieszczenia. Potrzebują osuszaczy, farelków … Przybory i akcesoria  sportowe  są także  mile widziane. Na plakacie jest kod QR , dziękujemy

Drugie miejsce potrzebujące pomocy:

Skontaktowała się z naszym przedszkolem babcia  naszego absolwenta i poprosiła o pomoc dla dzieci, które mieszkają na zalanym terenie. Rodzice i rodziny  pracują, aby szkody wyrządzone przez powódź szybko usunąć, dzieci w tym czasie przebywają w leśnej świetlicy, która nie ma odpowiedniego wyposażenia. Dzieciom, aby mogły się trochę wyciszyć i przytulić do czegoś mięciutkiego sprezentujmy maskotki. Nowe  zabawki prosimy ( jeśli macie taką możliwość i chęć) przynosić do przedszkola do 7 października. Pani Ewa P. odbierze je i zawiezie do świetlicy.

Prosimy o pomoc , wszyscy wiemy jak ciężkie chwile dotknęły powodzian. Za pomoc dziękujemy